Gospodarstwo Lucyna Goik

Gastronomia

Gospodarstwo Ekologiczne Agroturystyka Lucyna Goik

Gospodarstwo zlokalizowane jest w Puszczy Rominckiej. Oferuje tradycyjne przysmaki kuchni regionalnej, wykonane z najwyższej jakości składników. Wszystkie wypieki (chleby na zakwasie, ciasta) wypiekane są w tradycyjnym pi...

Stary Spichlerz

Gastronomia

Stary Spichlerz

Karczma Stary Spichlerz w Ełku proponuje dania na bazie tradycyjnych receptur. Oferta bogata jest w popularne na Mazurach: miody pitne, niepasteryzowane piwa, chleb na zakwasie, czy swojskie wędzonki.

Pub Smętek

Gastronomia

Pub Smętek

Pub Smętek znajduje się na pomoście usytuowanym na jeziorze Ełckim w centrum Ełku. Wyjątkowa lokalizacja, smaczne jedzenie i niepowtarzalny klimat sprawiają, iż Smętka chętnie odwiedzają zarówno turyści jak i mieszkańcy m...

Karczma Mazurska

Gastronomia

Karczma Mazurska

Karczma Mazurska zlokalizowana jest w Oraczach, miejscowości znajdującej się przy trasie Ełk- Olecko. Serwowane są tu tradycyjne dania regionalne, wykonywane z produktów naturalnych.

Kuźnia Smaku

Gastronomia

Kuźnia Smaku

Kuźnia Smaku to największy pub z restauracją w Ełku. Serwowane są tutaj różnego rodzaju dania regionalne i nie tylko. W ofercie restauracji znajdziemy ryby, mięsa, makarony, pierogi, smaczne desery i wiele innych potraw.